DÁRKOVÝ POUKAZ (v nabídce 4 varianty)

Hledáte vhodný dárek pro dceru, maminku, kamarádku nebo kolegyni, ale netroufáte si vybrat konkrétní šperk? Nechce ji, ať si u nás vybere sama a věnujte tento Dárkový poukaz. Nabízíme ho v hodnotě 350,-, 500,-, 750,- nebo 1000,-. 

Při dokončování objednávky vpište do kolonky slevového kódu POSTAZDARMA, po čemž Vám poštovné nebude započítáno (vzhledem  k tomu, že Poukazy zasíláme elektronicky, nelze pochopitelně použít ani možnost dobírky). Tento kód "pošty zdarma" lze použít pouze a jenom při zakoupení tohoto Dárkového poukazu, nelze použít při nákupu našeho běžného sortimentu. Pokud nákup dárkového poukazu nakombinujete s nákupem našeho zboží ze sortimentu - v tom případě však slevový kod s dopravou zdarma nezadávajte! Vyberete příslušného dopravce a klasicky hradíte poštovné za zakoupené zboží (voucher Vám dorazí elektronicky, zboží vybraným dopravcem).

Dárkový poukaz je zasílán v elektronické podobě na Vámi zadaný email ve vybrané výši a s platným jedinečným kódem pro následný nákup. Obdarovaný jej pak jen jednoduše zadá při dokončování objednávky do kolonky slevového kódu. Výše objednávky musí pak být rovna nebo vyšší než výše Dárkového poukazu.

Dárkový poukaz má platnost 1 rok.

Wybierz wariant:

Od 350,00 Kč